
У понеділок графіки відключень діятимуть протягом усієї доби
Автор
Фото: Facebook/НЕК «Укренерго»1x
Прослухати
--:--
--:--
У понеділок, 24 червня, графіки погодинних відключень електроенергії застосовуватимуть в Україні протягом усієї доби — з 00:00 до 24:00.
Про це повідомила пресслужба НЕК «Укренерго».
З 19:00 до 23:00 обмеження будуть більшими.
«Причиною змін у графіках є підвищене споживання на початку робочого тижня, а також складна ситуація в енергосистемі після обстрілів», — наголосили енергетики.
Як повідомлялося, у неділю, 23 червня, за вказівкою «Укренерго», графіки погодинних відключень електроенергії застосовували з 11:00 до 23:00, а не з 19:00, як планували раніше.
Читайте також: Тренд на сонячні панелі неминучий
Може бути цікаво


ОП: Зеленський обговорив із генеральним секретарем ОЕСР упровадження реформ для швидкого просування до членства в Євросоюзі
8 год тому

«Гарантує тривале перерізання логістики окупантів на цьому напрямку» — аналітик про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал
9 год тому

Публічні закупівлі як частина євроінтеграції: що вже зробила Україна і які зміни ще потрібні
10 год тому