
На Нікопольщині через російські обстріли вигоріло 2,5 га пшениці
Обстріли Нікопольщини, руйнування / Фото Дніпропетровської ОДА (ОВА)Протягом дня 30 червня Нікопольщина пережила понад 10 ворожих атак. Для терору місцевих мешканців російські окупанти системно застосовують дрони-камікадзе та артилерію.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА (ОВА) Сергій Лисак.
Від ворожих ударів потерпали Нікополь, Покровська та Марганецька громади. Понівечені приватний будинок й господарська споруда, минулося без постраждалих.

За уточненою інформацією, через вранішній обстріл в районі зайнялася пшениця, вигоріло 2,5 га. Станом на вечір пожежу загасили.
«У потрощеній багатоповерхівці Дніпра рятувальники продовжують розбирати завали. Шукають людей, доля яких досі невідома. З місця події вже вивезли 480 т понівечених конструкцій та сміття», — додав Лисак.

Як повідомлялося, кількість постраждалих внаслідок російського удару по Харкову 30 червня зросла до 9, одна людина загинула. Окупанти поцілили у термінал «Нової пошти», триває розбір завалів.
Може бути цікаво


Удар по демінерах норвезької організації на Херсонщині: кількість загиблих зросла до двох

Скандал довкола полку «Скеля»: ми поспілкувалися з його представником і авторкою розслідування. І ось що дізнались
