Іспанія здобула перемогу у фіналі Євро-2024

Прослухати
--:--
--:--

Збірна Іспанії перемогла збірну Англії з рахунком 2:1 у фіналі Євро-2024. Таким чином іспанці вчетверте стали чемпіонами Європи з футболу.

Перший тайм закінчився рахунком 0:0. Початок другого — відзначився голом іспанського нападника Ніко Вільямса. Попри це англійці не піддалися паніці. На 72-й хвилині півзахисник «Челсі» Коул Палмер зрівняв рахунок.

Після цього іспанці знову пішли в атаку. Гравець «Реала» Мікель Оярсабаль забив другий гол для Іспанії на 86-й хвилині.

Судді засумнівалися, чи не був цей гол поза грою, однак після перевірки затвердили його. Тим часом Англія мала чотири хвилини, щоб врятувати ситуацію, але не зуміла. Так Іспанія виграла на Євро-2024.

Загалом, Іспанія забила 15 голів на Євро-2024, встановивши рекорд турніру.Індивідуальні нагороди чемпіонату Європи також здобули футболісти збірної Іспанії. Ламін Ямаль був визнаний найкращим молодим гравцем, а Родрі – найкращим футболістом Євро-2024 за версією УЄФА.

Нагадаємо, збірна України вибула з Євро-2024 на груповому етапі. За результатами трьох матчів українці набрали чотири очки й поступилися трьом командам — Румунії, Бельгії та Словаччині.