--:--
--:--

Збірна України зіграла перший футбольний матч на Олімпійських іграх: програли Іраку

Прослухати
--:--
--:--

Збірна України з футболу провела свій перший в історії матч на Олімпійських іграх. Українські футболісти програли команді з Іраку з рахунком 2:1.

Про це відомо з трансляції, яку проводило «Суспільне».

«Збірна України з футболу провела свій дебютний матч на Олімпійських іграх. У французькому Ліоні «синьо-жовті» мінімально поступилися Іраку — 1:2″.

Перший тайм команди зіграли без забитих голів. На 53 хвилині українці відкрили рахунок. Дмитро Криськів подав з лівого флангу штрафного Арсенію Батагову. Воротар іракської збірної витримав цю атаку, але Валентин Рубчинський одразу добив.

Але, вже через чотири хвилини Ірак зміг зрівняти рахунок. Матч судила інтернаціональна суддівська бригада на чолі із суданцем Махмудом Ісмаїлом.

Наступний матч Україна гратиме з Марокко вже 27 липня.