facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Через негоду є знеструмлення у трьох областях

1x
Прослухати
--:--
--:--

В Україні через негоду є знеструмлення у Волинській, Тернопільській та Хмельницькій областях.

Про це повідомляє Міненерго.

На Волині через негоду знеструмлено 16 населених пунктів. На Тернопільщині через проходження грозового фронту знеструмленими залишаються 1,1 тисячі абонентів у 6 населених пунктах.

У Хмельницькій області через несприятливі погодні умови без напруги 28 населених пунктів — 5,7 тисячі споживачів.


Читайте також: Ситуація зі світлом у серпні буде відносно стабільною — Харченко


Поділитися

Може бути цікаво

Мене завжди більше цікавлять соціокультурні взаємини людей, аніж те, як вони одне одного вбивали, — Йоханан Петровський-Штерн 

Мене завжди більше цікавлять соціокультурні взаємини людей, аніж те, як вони одне одного вбивали, — Йоханан Петровський-Штерн 

22 хв тому
Чотирьох українських моряків, яких захопили в Ормузькій протоці, звільнили

Чотирьох українських моряків, яких захопили в Ормузькій протоці, звільнили

23 хв тому
Окупанти атакували автомобіль у Запорізькій області, загинув водій

Окупанти атакували автомобіль у Запорізькій області, загинув водій

32 хв тому
«Не витрачай життя даремно»: про що «Римські апартаменти» Керрі Фішер

«Не витрачай життя даремно»: про що «Римські апартаменти» Керрі Фішер

54 хв тому