
У горах поблизу кордону з Румунією виявили тіло чоловіка

Під час патрулювання кордону прикордонний наряд відділу «Шибени» Чернівецького загону у гірській місцевості виявив чоловіка без ознак життя. Тіло передали медичним працівникам для проведення відповідних експертиз.
Про це інформують у ДПСУ.
«Судячи з місця виявлення та «екіпірування» чоловіка, він, ймовірно, мав намір незаконно перетнути державний кордон з України в Румунію. Однак обрав для цього один із найскладніших та небезпечних гірських маршрутів», — мовиться у повідомленні.
Читайте також: Прикордонники врятували чоловіка, що намагався втекти до Румунії
Загиблий чоловік є громадянином України 1979 року народження, жителем міста Суми.
Нагадаємо, це вже 12 випадок загибелі чоловіка під час спроби незаконного перетину державного кордону на гірських ділянках з початку 2022 року.
Може бути цікаво


Удар по демінерах норвезької організації на Херсонщині: кількість загиблих зросла до двох

Скандал довкола полку «Скеля»: ми поспілкувалися з його представником і авторкою розслідування. І ось що дізнались
