Еліна Світоліна перемогла першу ракетку Японії на Олімпіаді-2024 із тенісу

Прослухати
--:--
--:--

Українська тенісистка Еліна Світоліна стартувала на Олімпіаді-2024 із перемоги над японкою Моюкою Утідзімою, 66-тою ракеткою світового рейтингу.

Про це написало «Суспільне.Спорт».

Світоліна, чинна бронзова призерка Олімпіади, уперше зіграла з Утідзімою в очному матчі. Це був перший раунд одиночного розряду.

Еліна Світоліна закрила першу партію рахунком 6:2 на свою користь. Згодом спортсменка закрила матч після 62 хвилин на корті з рахунком 6:1. Таким чином гра закінчилася рахунком 2:0 та перемогою Світоліни, яка тепер прямує до 1/16 фіналу.

За активно виграними м’ячами між тенісистками зберігався паритет — 11:11. Еліна влучала 55% перших подач і завершила поєдинок із 10 невимушеними помилками.

Світоліна стала першою українською тенісисткою в 1/16 фіналу Олімпіади. Доєднатися до неї в другому раунді можуть Марта Костюк і Даяна Ястремська, що гратимуть з новозеландкою Лулу Сан та бразилійкою Лаурою Пігоссі відповідно.

У другому раунді Світоліна зіграє проти переможниці матчу між американкою Джессікою Пегулою та швейцаркою Вікторією Голубич.