Збірна України з футболу програла вирішальний матч та залишила Олімпіаду-2024

Прослухати
--:--
--:--

Збірна України з футболу завершила виступи на Олімпіаді-2024 з футболу після поразки від Аргентини в матчі вирішального, третього туру групової стадії — 0:2.

Про це повідомляє «Суспільне Спорт».

«Перші п’ять ударів «синьо-жовтих» проходили повз ворота аргентинців. Лише на п’ятій компенсованій хвилині стартового тайму в площину цілив Валентин Рубчинський — удар із дальньої відстані в стрибку потягув голкіпер Хіронімо Рульї. До перерви рахунок могли відкривати й суперники: Лусіано Гонду виривався віч-на-віч з голкіпером, але Кіріл Фесюн відвів загрозу після виходу з воріт».

Вже другий тайм розпочався з голу Аргентини:

«На другій хвилині після поновлення зустрічі Тьяго Альмада протягнув м’яч від центру поля і з-за меж штрафного вразив дальній кут — 0:1».

Вдруге м’яч опинився у воротах на 90+1-й хвилині — Клаудіо Ечеверрі зіграв на добиванні та зафіксував фінальний рахунок 2:0.