![На Дніпропетровщині будують нове протирадіаційне укриття — Мінрозвитку](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Feybyqy-c16x9x50px50p-dff8c7233413944a4aea49b2ec705733-450x290.webp&w=1366&q=75)
Олімпіада-2024: у третьому фіналі синхронних стрибків у воду з 10-метрового трампліна Україна стала сьомою
![Олімпіада-2024: у третьому фіналі синхронних стрибків у воду з 10-метрового трампліна Україна стала сьомою](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2F2bcdc9.jpeg&w=1366&q=75)
На Олімпіаді-2024 відбувся третій фінал за участі українських спортсменів — розіграш медалей у синхронних стрибках у воду з 10-метрового трампліна. Україну у цьому виді стрибків у воду представляв дует Ксенії Байло та Софії Лискун.
Про це пише «Суспільне.Спорт».
«Україна показала найкращий результат в історії на Олімпіадах у жіночих синхронних стрибках у воду з 10-метрової вишки. У підсумку Україна стала сьомою — 285 балів», — йдеться у повідомленні.
Проте третій фінал на турнірі українці закінчили без нагород. Також, у двох попередніх фіналах Олімпіади-2024 у стрибках у воду Україна не здобувала нагород.
Зазначається, що перемогу на Олімпіаді у жіночих синхронних стрибках у воду вибороли представниці Китаю. Жодна інша країна ще не вигравала «золото» Олімпійських ігор у цьому виді стрибків у воду.
Читайте також: Куліш пройшов у фінал одиночної стрільби з гвинтівки на Олімпіаді-2024