Український атлет вийшов до фіналу Олімпіади-2024 у стрибках у воду

Український атлет Олексій Середа вийшов до фіналу Олімпіади-2024 у стрибках у воду з 10-метрової вишки.

Серед його стрибків були і невдалі. Проте, в кінці Середа все-таки здобув своїм стрибком 86.40 бала, що гарантувало йому місце у фіналі. У змаганні він посів 11 місце.

До фіналу потрапили стрибуни у воду, які зайняли у рейтинговій таблиці від першого до 12 місця включно.

Хронологія нагород для України

Нагадаємо, літня Олімпіада в Парижі триватиме до 11 серпня 2024 року. Національна олімпійська збірна України представлена в 26 дисциплінах. Від України цьогоріч виступають 140 спортсменів.

Першою нагородою для України на цій Олімпіаді стала бронза Ольги Харлан в індивідуальних змаганнях з фехтування на шаблях. Незабаром українські шаблістки вибороли золото в командних змаганнях.

Друге «золото» для України здобула в стрибках у висоту Ярослава Магучіх. Вона вважалася головною претенденткою на перемогу, адже нещодавно встановила світовий рекорд, підкоривши висоту 2,10.

Цього самого дня бронзові нагороди здобули Ірина Геращенко в стрибках у висоту та Михайло Кохан у метанні молота.

Окрім того, Сергій Куліш став срібним призером Олімпіади-2024 у стрільбі з малокаліберної гвинтівки з трьох положень.

Ще одну срібну медаль одержав український гімнаст Ілля Ковтун. Він посів друге місце у фіналі змагань на паралельних брусах.

Третю золоту медаль для України виборов боксер Олександр Хижняк.

Крім того, Жан Беленюк здобув бронзу на Олімпіаді-2024 із греко-римської боротьби у вазі до 87 кілограмів.

Борець Насібов приніс Україні третє «срібло» на Олімпійських іграх-2024.

Recent Posts

Росіяни масово атакують дронами цивільних у Херсоні

Росіяни масово атакують безпілотниками мирних жителів у Херсоні та в селах передмістя, від ранку вже… Read More

10.08.2024

ВМС ЗСУ разом з ГУР атакували газову вишку в Чорному морі

Військово-морські сили ЗСУ та Головне управління розвідки атакували газову вишку. На ній ворог розмістив технічне… Read More

10.08.2024

Окупанти готуються до штурмів у Вовчанську — ОТУ «Харків»

Окупанти перегруповуються та здійснюють ротації поблизу Вовчанська, що в Харківській області. Це відбувається в рамках… Read More

10.08.2024

Український борець пройшов до чвертьфіналу Олімпіади-2024

Український борець Муразі Мчедлідзе завершив поєдинок однієї восьмої фіналу Олімпіади-2024 у Парижі та пройшов до… Read More

10.08.2024

ISW: До Курської області можуть перекинути російські війська зі сходу та півдня України

РФ може відправити в Курську область деякі підрозділи, які діють на окупованих територіях півдня й… Read More

10.08.2024

Окупанти не припиняють атакувати БпЛА Херсонщину — ОВА

Від самого ранку російські військові масовано атакують дронами мирних жителів Херсонщини у прибережних районах. На… Read More