facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

КМДА: Кількість тяжких хворих на COVID-19 зростає

1x
Прослухати
--:--
--:--

У Києві фіксують зростання кількості тяжких хворих на COVID-19. Госпіталізованих більшає останніми днями, а недугу виявляють й у дітей.

Про це повідомила директорка Департаменту охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації Валентина Гінзбург.

«Так, якщо 1 серпня в столичних лікарнях перебували 87 пацієнтів, то станом на 20 серпня їх вже 130. Причому за останню добу до медичних закладів поступили 34 людини. Це майже вдвічі більше ніж кількість госпіталізованих напередодні. Також спостерігається тенденція зростання рівня захворюваності й серед дітей», — зауважила Валентина Гінзбург.

Вона зазначила, що таких висновків дійшли на основі аналізу статистики шпиталізацій пацієнтів із коронавірусною інфекцією.

За останню добу до медичних закладів надійшли 34 людини. Експертка додає, що це майже вдвічі більше, ніж кількість шпиталізованих напередодні. Також спостерігається тенденція зростання рівня захворюваності й серед дітей.

Ще одним фактом, що викликає занепокоєння, є збільшення кількості хворих, які потребують кисневої підтримки та підключення до апаратів штучної вентиляції легень.

Департамент охорони здоров’я вкотре нагадує про необхідність дотримуватися протиепідемічних безпекових заходів:

  • намагайтеся частіше мити руки або використовуйте дезінфектанти;
  • за можливості відмовтесь від перебування в багатолюдних закритих приміщеннях, а якщо це необхідно — використовуйте захисні маски;
  • маски необхідно регулярно змінювати;
  • щодня робіть вологе прибирання вдома;
  • провітрюйте приміщення (використання кондиціонера при зачинених вікнах підвищує ризики розповсюдження інфекції);
  • залишайтеся вдома при найменших ознаках недуги;

Нагадаємо, у Києві в липні хворих на Covid-19 зафіксовано майже у 5 разів більше, порівняно з червнем.

«На сьогодні тільки за липень ми маємо вже більше 900 випадків захворювання на коронавірус. З них близько 80 — діти захворіли. У травні-червні цифри були значно менше. За травень мали 266, за червень — 199. Але загалом за період від початку року у Києві захворіли вже 5150 людей», — розповів лікар.

Більшість з захворілих не були вакциновані. Померли від ускладнень коронавірусу у Києві з початку року 52 людини.


Читайте також: Попередні вакцини від COVID-19 вже не дуже ефективні, але вони рятують людей з груп ризику — імунолог


 

Поділитися

Може бути цікаво

На Херсонщині внаслідок ворожих атак загинула людина, ще семеро – поранено

На Херсонщині внаслідок ворожих атак загинула людина, ще семеро – поранено

33 хв тому
Сенат США зобов'язав Трампа вивести війська із зони конфлікту з Іраном

Сенат США зобов'язав Трампа вивести війська із зони конфлікту з Іраном

1 год тому
На Сумщині минулої доби внаслідок обстрілів поранено четверо людей

На Сумщині минулої доби внаслідок обстрілів поранено четверо людей

1 год тому
У «Резерв+» тимчасово не працюють деякі сервіси

У «Резерв+» тимчасово не працюють деякі сервіси

2 год тому