Українка стала чотириразовою чемпіонкою світу з веслування на каное

25 серпня в Самарканді (Узбекистан) завершився останній день світового чемпіонату з веслування на байдарках і каное. Українська веслувальниця Людмила Лузан виборола золоту медаль у каное-одиночці на дистанції 500 метрів.

Про заявив Національний олімпійський комітет України.

«У Самарканді (Узбекистан) триває останній змагальний день чемпіонату світу з веслування на байдарках та каное, де розігруються медалі в усіх неолімпійських дисциплінах», — зазначили в НОК.

Другу нагороду до медальної скарбнички збірної України принесла Людмила Лузан.

«Українка з перевагою в понад дві секунди стала чемпіонкою світу в каное-одиночці на дистанції 500 м», — ідеться в повідомленні.

Нагадаємо, Людмила Лузан та Анастасія Рибачок вибороли «срібло» в жіночому каное на Олімпійських Іграх-2024.

У фіналі змагатися з українками виходили чинні олімпійські чемпіонки, китаянки Сюй Шисяо та Сунь Мен’я, віцечемпіонки світу з 500-метрівки, іспанки Антія Хакоме та Марія Кобрера, представниці другої країни світового рейтингу — угорки Агнес Анна Кісс і Б’янка Нагі, серед інших дуетів.

Раніше українські спортсменки вийшли до фіналу Олімпіади-2024 у веслуванні в каное-двійці на дистанції 500 метрів.

Тоді українки фінішували третіми.

Інші українські призери Олімпіади-2024

Першою нагородою для України на цій Олімпіаді стала бронза Ольги Харлан в індивідуальних змаганнях з фехтування на шаблях. Незабаром українські шаблістки вибороли золото в командних змаганнях.

Друге «золото» для України здобула в стрибках у висоту Ярослава Магучіх. Цього самого дня бронзові нагороди здобули Ірина Геращенко в стрибках у висоту та Михайло Кохан у метанні молота.

Сергій Куліш став срібним призером Олімпіади-2024 у стрільбі з малокаліберної гвинтівки з трьох положень. Ще одну срібну медаль одержав український гімнаст Ілля Ковтун. Він посів друге місце у фіналі змагань на паралельних брусах.

Третю золоту медаль для України виборов боксер Олександр Хижняк. Крім того, у змаганнях з греко-римської боротьби у вазі до 87 кілограмів Парвіз Насібов посів друге місце, а Жан Беленюк — третє.

Також Ірина Коляденко здобула срібну медаль у турнірі жіночої вільної боротьби у ваговій категорії 62 кг.

Паралімпійські ігри-2024

28 серпня в Парижі стартують Паралімпійські ігри. Вони триватимуть до восьмого вересня. Україну на змаганнях представлятимуть 140 атлетів та атлеток у рекордних 17 видах спорту з 22. Раніше Україна брала участь максимум у 15 видах спорту на Паралімпійських іграх.

Recent Posts

Наше завдання деокупувати Глибоке на Харківщині — Маляревич

Повністю розмову слухайте в доданому аудіофайлі Read More

25.08.2024

ЗСУ на Курщині взяли під контроль ще 2 населені пункти — Зеленський

Збройні Сили України просунулися на Курщині в РФ від одного до трьох кілометрів. Про це президент України… Read More

25.08.2024

У Сумах завершили пошуково-рятувальні роботи

Співробітники ДСНС завершили аварійно-відновлювальні роботи на місці ворожого удару в Сумах. Про це повідомили рятувальники.… Read More

25.08.2024

У Краматорську з-під завалів дістали тіло чоловіка — ДСНС

Надзвичайники дістали тіло чоловіка з-під завалів готелю в Краматорську. Пошуково-рятувальні роботи на місці ракетного удару… Read More