facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

На Сумщині ввели аварійні відключення світла через удари РФ

1x
Прослухати
--:--
--:--

Через удари окупантів по енергетиці на Сумщині ввели графіки аварійних відключень світла.

Про це повідомили в обленерго.

«Шановні споживачі електроенергії! За вказівкою НЕК «Укренерго» на території Сумської області введені Графіки аварійних відключень».

Зазначається, що о 09:06 відключені споживачі на території Конотопського району (5 черга) та Роменського району (1,2 черги).

Сьогодні, 28 жовтня, армія РФ вдарила по енергетичних об’єктах у Конотопському районі, застосувавши «шахеди», зазначили в обленерго. Також 27 жовтня ворог наніс «шахедами» удар по енергетиці в Роменському районі.

  • Станом на 8 ранку на території Сумської області більше 16 тисяч споживачів електроенергії знеструмлені внаслідок ударів РФ.

За даними Нацполіції за добу армія РФ завдала по Сумщині 206 ударів. Внаслідок обстрілів поранені двоє цивільних людей. Також пошкоджено об’єкт критичної інфраструктури, сім приватних житлових будинків та легковий автомобіль.

Фото: Національна поліція
Фото: Національна поліція
Поділитися

Може бути цікаво

«Циркони», «Іскандери» та безпілотники: Повітряні сили розповіли про російську атаку

«Циркони», «Іскандери» та безпілотники: Повітряні сили розповіли про російську атаку

15 хв тому
На Дніпропетровщині через російські удари по АЗС постраждали 2 людей

На Дніпропетровщині через російські удари по АЗС постраждали 2 людей

36 хв тому
Окупанти атакували Київ: є постраждалі

Окупанти атакували Київ: є постраждалі

1 год тому
У Польщі затримали українця, який нібито погрожував президенту Навроцькому

У Польщі затримали українця, який нібито погрожував президенту Навроцькому