Наслідки атаки на Дніпропетровщину/ Фото: Олександр Ганжа / Дніпропетровська ОВА.
На Дніпропетровщині внаслідок російських атак постраждали десятеро людей.
Про це повідомив очільник Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа:
«Дніпропетровщина. 30 травня. 18:30. Десятеро людей дістали поранень. 25 разів ворог атакував два райони артилерією та безпілотниками».
Так, на Нікопольщині від російських ударів потерпали Нікополь, Марганецька, Червоногригорівська, Покровська громади. Унаслідок атак пошкоджені гімназія, п’ятиповерхівка, приватні будинки, магазин, авто.
Крім того, постраждали 9 людей. З них п’ятеро госпіталізували в стані середньої тяжкості. Решта — на амбулаторному лікуванні.
Вже у Криворізькому районі під ударом були Грушівська і Зеленодольська громади. Через російські атаки постраждала одна людина, також понівечена інфраструктура.
Російські окупанти від самого ранку атакують також і Запоріжжя та область. Начальник Запорізької ОВА Іван Федоров повідомляв про поранених та загиблих.
Зокрема, сьогодні, 30 травня, російські окупанти атакували залізничну інфраструктуру та рухомий склад у Запоріжжі. Через ворожий удар загинув машиніст, ще двоє працівників зазнали травм.
Крім того, Росія атакувала Сумщину, під ударом Шостка і Суми, пошкоджені житлові та нежитлові будівлі, адміністративні споруди, транспорт і АЗС.
Як повідомлялося раніше, у ніч на 30 травня російські окупанти атакували Україну балістичною ракетою, шістьма крилатими ракетами, а також 290 ударними БпЛА.