Росія вбила трьох людей у Слов’янську

Російські окупанти атакували минулої доби Слов’янськ на Донеччині фугасними авіабомбами, вбили трьох людей.

Про це повідомила Донецька обласна прокуратура.

У вівторок, 16 червня, о 16:15 ворожі війська завдали удару по приватному сектору Словʼянська, використавши «ФАБ-250» з модулем УМПК. Внаслідок обстрілу у власній оселі загинула  81-річна пенсіонерка. Її чоловік дістав контузію.

Вже о 18:00 окупанти знову атакували Слов’янськ. Дістали поранень, несумісних з життям двоє містян віком 36 та 37 років. Ще четверо цивільних травмовано.

Остаточні наслідки влучання встановлюються. В місті пошкоджено щонайменше 117 приватних будинків.

Наслідки удару росіян по Слов’янську 16 червня 2026 / Фото: Донецька обласна прокуратура
Наслідки удару росіян по Слов’янську 16 червня 2026 / Фото: Донецька обласна прокуратура

Нагадаємо, також вдень у вівторок росіяни атакували Нікополь на Дніпропетровщині, загинули троє людей.

Того ж дня атаки зазнав Краматорськ на Донеччині. Там дрон окупантів атакував багатоповерхівку, є постраждалі.