Наслідки удару росіян по Слов’янську 16 червня 2026 / Фото: Донецька обласна прокуратура
Російські окупанти атакували минулої доби Слов’янськ на Донеччині фугасними авіабомбами, вбили трьох людей.
Про це повідомила Донецька обласна прокуратура.
У вівторок, 16 червня, о 16:15 ворожі війська завдали удару по приватному сектору Словʼянська, використавши «ФАБ-250» з модулем УМПК. Внаслідок обстрілу у власній оселі загинула 81-річна пенсіонерка. Її чоловік дістав контузію.
Вже о 18:00 окупанти знову атакували Слов’янськ. Дістали поранень, несумісних з життям двоє містян віком 36 та 37 років. Ще четверо цивільних травмовано.
Остаточні наслідки влучання встановлюються. В місті пошкоджено щонайменше 117 приватних будинків.
Нагадаємо, також вдень у вівторок росіяни атакували Нікополь на Дніпропетровщині, загинули троє людей.
Того ж дня атаки зазнав Краматорськ на Донеччині. Там дрон окупантів атакував багатоповерхівку, є постраждалі.