
Союзники НАТО готові підтримати відновлення постачань через Ормузьку протоку, — Рютте
Фото з відкритих джерелЙдеться про країни-члени ініціативи, очолюваної Францією та Великою Британією, що передбачає міжнародну місію із забезпечення свободи судноплавства, розмінування акваторії та ескортування цивільних суден.
Про це на пресконференції у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі зазначив генеральний секретар Альянсу Марк Рютте, передає з Бельгії журналістка Громадського радіо Руслана Брянська.
Він також привітав досягнення мирної угоди між США та Іраном, яка передбачає негайне та безстрокове припинення військових операцій»
«Ми продовжуємо стикатися з динамічним середовищем безпеки, і союзники постійно працюють над тим, аби забезпечити нашу готовність стримувати агресію та захищатися від будь-якої загрози. І тут я дійсно хочу привітати угоду, укладену президентом Трампом з Іраном.
Дії США щодо запобігання загрозі ядерного озброєння Ірану та зниження його потенціалу балістичних ракет покращують безпеку для всіх нас. А угода, укладена президентом Трампом, створила можливість гарантувати, що Іран ніколи не отримає ядерної зброї».
Читайте також: Якщо Ормузька протока залишиться заблокованою, світ не зможе без російської нафти, — Загребельська
Рютте також наголосив, що відновлення вільного проходу через Ормузьку протоку стане величезним кроком вперед.
«І я знаю, що багато союзників — завдяки ініціативі, очолюваній Францією та Великою Британією, — готові підтримати», — наголосив генсек Альянсу.
Нагадаємо, Сполучені Штати та Іран досягли мирної угоди. Церемонія підписання мирної угоди відбудеться 19 червня у швейцарському місті Женева.
При передруку матеріалів з сайту hromadske.radio обов’язково розміщувати гіперпосилання на матеріал та вказувати повну назву ЗМІ — «Громадське радіо». Посилання та назва мають бути розміщені не нижче другого абзацу тексту


