Зеленський підтвердив, що Україна вдруге за тиждень атакувала Московський НПЗ

Президент України Володимир Зеленський підтвердив, що Україна вдруге за тиждень атакувала Московський НПЗ.

«Цієї ночі наші далекобійні санкції знову дійшли до Московського регіону: вдруге за тиждень уражено Московський нафтопереробний завод», — написав він у соцмережах у четвер.

Як додали в Генштабі, внаслідок удару зафіксовано влучання і масштабну пожежу на території підприємства — це щонайменше п’ять точок горіння. За попереднім геолокуванням, горять комбінована установка переробки нафти, установки вторинної переробки й резервуарний парк.

Також, за його словами, Сили оборони України уразили цілі в Ростовській області  та на тимчасово окупованих територіях України.

«Цілком справедлива відповідь на російські удари по наших містах і громадах та ще один важливий результат роботи наших воїнів по об’єктах, які забезпечують російську воєнну машину. Дякую нашим Силам оборони та безпеки України за спільну роботу — СБУ, СБС, ССО, ГУР, нашій ракетній бригаді за влучність», — написав президент.

Він також зазначив, що цими днями міжнародні партнери  відзначали влучність і дієвість українських ударів середньої дальності та далекобійних санкцій.

«Час цю війну завершувати, і Росія має зробити необхідні кроки в дипломатії», — наголосив Володимир Зеленський.

Про те, що Московський НПЗ був атакований вдруге за тиждень, стало відомо вранці 18 червня з відео очевидців та повідомлень місцевої влади. Тоді ж стало відомо, що в населеному пункті Гуково зазнала удару нафтобаза.

Зазначимо, що вперше цей завод зазнав удару з боку Сил оборони України у вівторок, 16 червня.