На Дніпропетровщині через ворожі удари безпілотниками травмовано людей

Війська РФ із вечора майже 20 разів били по трьох районах Дніпропетровської області безпілотниками, внаслідок чого двоє людей дістали поранення.

Про це повідомив очільник обласної державної адміністрації Олександр Ганжа.

«Двоє людей дістали поранень. Майже 20 разів ворог атакував три райони області безпілотниками», – зазначив він.

За словами Ганжи, на Нікопольщині загарбники били по Нікополю, Покровській і Марганецькій громадах.

«Пошкоджені інфраструктура, адмінбудівля і мікроавтобус. Постраждали двоє людей», – наголосив він.

У Павлоградському районі росіяни поцілили по Павлограду та Межиріцькій громаді. Пошкоджені багатоповерховий і приватний будинки.

У Яворницькій громаді Синельниківського району понівечені АЗС, автівки та кафе, додав Ганжа.

Нагадаємо, що у вівторок, 23 червня, російські окупанти атакували Кривий Ріг. Ворог завдав ракетного удару вранці. Внаслідок атаки загинули троє людей. Також понад 20 людей дістали поранень.