facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Луганська ТЕС працює зараз лише на одну лінію електропередач, — антикризовий штаб ДТЕК

Голова антикризового штабу ДТЕК Дмитро Сахарук прокоментував Громадському радіо вчорашню ситуацію з аварійними відключеннями двох енергоблоків Луганської ТЕС

1x
Прослухати
--:--
--:--

Луганська ТЕС
Голова антикризового штабу ДТЕК Дмитро Сахарук прокоментував Громадському радіо вчорашню ситуацію з аварійними відключеннями двох енергоблоків Луганської ТЕС. За словами пана Дмитра це сталося в наслідок пошкодження високовольтної лінії під Бахмуткою. Зараз електропостачання відбувається лише на одну лінію, бо тільки вона одна працює – пояснив він. “Єдиний спосіб убезпечити електролінії Луганщини – не стріляти по ним”- констатував Дмитро Сахарук.

Поділитися

Може бути цікаво

«Розрахунок СЕС безкоштовний, а далі вже рішення за вами» — співвласник Групи компаній Промавтоматика Михайло Ганчук

«Розрахунок СЕС безкоштовний, а далі вже рішення за вами» — співвласник Групи компаній Промавтоматика Михайло Ганчук

Відеоігри — поле для інформаційної війни, яке активно використовує Кремль

Відеоігри — поле для інформаційної війни, яке активно використовує Кремль

Як «потьомкінські села» Кремля ховають побутовий геноцид на ТОТ

Як «потьомкінські села» Кремля ховають побутовий геноцид на ТОТ