![Тисячі дітей зростають в інтернатах, маючи живих біологічних батьків — Литвиненко](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fpexels-pixabay-48794-scaled.jpg&w=1366&q=75)
Ми можемо розраховувати на медалі в боксі, легкій атлетиці та художній гімнастиці — Лазуткін про шанси України на Олімпійських іграх у Токіо
Олімпійська збірна України на XXXII Олімпіаді в Токіо-2020: хто поїде та на що сподіватися?
![Ми можемо розраховувати на медалі в боксі, легкій атлетиці та художній гімнастиці — Лазуткін про шанси України на Олімпійських іграх у Токіо](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2021%2F07%2F125712-1_large.jpg&w=1366&q=75)
Розповів Дмитро Лазуткін, спортивний коментатор.
Дмитро Лазуткін: Ми їдемо на Олімпійські ігри з боєздатною командою. Ми можемо розраховувати на медалі в боксі, легкій атлетиці та художній гімнастиці. Нам є на що розраховувати насправді, тому будемо вболівати й стежити за трансляціями.
Цей рік дуже змінив усе — деякі спортсмени, зокрема, вікові, розраховували у 2020 році завершити кар’єру, а так їм довелось залишитись у спорті на рік. Це травми, навантаження, збори. Насправді, це вплинуло на всіх, тому буде багато непередбачуваних результатів.
Пік захворюваності в Токіо був у травні, було по 7 тисяч нових випадків на день. Зараз пішов серйозний спад, але японці максимально дотримуються безпеки. Є обмеження пересування, контактів. Інтерв’ю будуть давати тільки на дистанції і в масках. Я думаю, що у плані сплесків захворюваності нема чого боятися.
Повністю програму слухайте в аудіофайлі
Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:
якщо у вас Android
якщо у вас iOS