![Три дні не їв після першого обстрілу — Олег Симороз](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2FD-D-D-D-N-D-D-.png&w=1366&q=75)
Путін приїхав на «нормандську зустріч» через питання газу. Воно було головним і для Європи — політологиня
Підсумки “нормандської зустрічі”: зрада чи перемога? На які результати очікувати у питанні транзиту газу?
![Путін приїхав на «нормандську зустріч» через питання газу. Воно було головним і для Європи — політологиня](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2019%2F12%2F1575910172-2027.jpg&w=1366&q=75)
У студії та на телефонному зв’язку:
-
- експертка Національного інституту стратегічних досліджень, завідувачка відділу розвитку політичної системи Ірина Павленко
- експерт з енергетичних питань Сергій Дяченко
- екс-представник Президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабін
- експерт програми «Міжнародна і внутрішня політика» Українського інституту майбутнього Ігор Тишкевич
Ірина Павленко: Інтрига, чи приїде Путін, зберігалася до останнього. Мінімальна кількість інформації та замовчування питань українською владою напередодні пояснюється складністю переговорів.
Путін приїхав на «нормандську зустріч» через питання газу. Воно було головним і для Європи. Цього разу можна очікувати, що перемир’я, про яке домовились буде реальним.
Багато з того, що Зеленський сказав під час пресконференції у Парижі, він сказав для нас (для українців — ред.). Для Зеленського, як політика, ця зустріч була дуже успішною. Для нього це перемога.
Борис Бабін: У юридичній площині резолюції із мілітаризації регіону є перспективнішими, ніж резолюції щодо прав людини. «Нормандський формат» фізично не може бути інструментом для вирішення питання Криму. Ці переговори обмежені Мінськом.
Для вирішення «кримського питання» ми маємо запропонувати новий формат і новий майданчик.
Повну розмову слухайте в аудіофайлі