![Що відбувається з українськими церквами в окупованому Криму](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2F452254477_122184173012069818_422189955322970558_n.jpg&w=1366&q=75)
Як працюють банки одягу у Києві та що можна принести на благодійність?
Говорили з Тетяною Гоєнко, головою Київської міської організації Товариства Червоного Хреста України.
![Як працюють банки одягу у Києві та що можна принести на благодійність?](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2021%2F12%2Fbankodiahu.jpg&w=1366&q=75)
У Києві з настанням морозів відкрилися пункти обігріву. Як у столиці працюють банки одягу та якої допомоги вони потребують? Розповідала Тетяна Гоєнко, голова Київської міської організації Товариства Червоного Хреста України.
Як працюють банки одягу?
Тетяна Гоєнко: Банки одягу — досить розповсюджене явище в Києві. У кожному районі міста є хоча б один пункт від нашого товариства «Червоний хрест». Окрім цих ще є банки одягу від територіальних центрів, які займаються пунктами обігріву. Наші банки одягу розташовані при медико-соціальних центрах. Усі актуальні новини або зміни в роботі можна відстежувати на нашому сайті або за номером телефону 235-80-00.
Чим можна допомогти?
Тетяна Гоєнко: Зараз ми приймаємо теплі речі. Просимо приносити рукавички, шкарпетки, шарфи, шапки, верхній одяг і светри. Всі речі мають бути чистими та придатними до носіння. Також ми раді приймати продукти швидкого приготування — чай, печиво, цукор, мед. Якщо людина не може прийти до нас особисто, але дуже хоче допомогти, ми маємо й такі можливості — збираємо кошти на благодійний рахунок. На нашій офіційній сторінці Facebook є інформація щодо матеріальної допомоги.
Людей, які потребують допомоги, відчутно збільшилось. Наразі до нас звертаються люди похилого віку, люди з інвалідністю, сім’ї з дітьми, які мають інвалідність, діти сироти, одинокі мами.
Повністю програму слухайте в аудіофайлі
При передруку матеріалів з сайту hromadske.radio обов’язково розміщувати гіперпосилання на матеріал та вказувати повну назву ЗМІ — «Громадське радіо». Посилання та назва мають бути розміщені не нижче другого абзацу тексту
Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:
якщо у вас Android
якщо у вас iOS