![«Довіра до телебачення впала вдвічі» — аналітикиня ОПОРИ про зміну медіаспоживання українців](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fpexels-image-hunter-281453274-21792101-scaled.jpg&w=1366&q=75)
Владу в Україні сьогодні здійснюють не державники, а бізнесмени, тому не чутно голосу мудреців — Микола Карпюк
Як живуть політичні в’язні Кремля після звільнення? Продовжуємо цикл випусків під такою назвою у програмі «Звільніть наших рідних». Гостем студії наразі був експолітв’язень Микола Карпюк.
Ведучі1
![Владу в Україні сьогодні здійснюють не державники, а бізнесмени, тому не чутно голосу мудреців — Микола Карпюк](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2020%2F07%2Fkarpiuk.jpg&w=1366&q=75)
- Микола Карпюк — звільнений український політв’язень. У березні 2014 року був затриманий при в’їзді до Росії, де його отримували під вартою за сфабрикованими звинуваченнями у злочинах проти російських військових, нібито скоєних у ході першої Чеченської війни. У травні 2016 року – засуджений до 22,5 років ув’язнення. Російська правозахисна організація «Меморіал» визнала Миколу Карпюка разом із Станіславом Клихом політв’язнями. 7 вересня 2019 року Микола Карпюк був звільнений в рамках обміну між Україною і РФ.
Розмову з паном Миколою можна читати і слухати за посиланням.
Програма виходить за підтримки Посольства США в Україні. Думки учасників програми можуть не збігатися з офіційною позицією Посольства США