![Тисячі дітей зростають в інтернатах, маючи живих біологічних батьків — Литвиненко](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fpexels-pixabay-48794-scaled.jpg&w=1366&q=75)
Я хочу дати родичам полонених телефон державної служби для допомоги, але його не існує — Мокроусова
У черговому випуску програми «Звільніть наших рідних» поговорили про психологічну, гуманітарну та інші види допомоги людям, які пережили полон.
![Я хочу дати родичам полонених телефон державної служби для допомоги, але його не існує — Мокроусова](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2017%2F01%2F17.00_anna_mokrousova.jpg&w=1366&q=75)
В гостях програми — очільниця гуманітарної організації «Блакитний птах» Анна Мокроусова.
Анна Мокроусова — українська правозахисниця, психологиня та співзасновниця «Синього птаха», організації, яка відслідковує інформацію про мирних жителів, викрадених чи зниклих на Сході України, та надає психологічну, правову та гуманітарну допомогу їхнім родинам. У 2014 році на початку війни на сході побувала у полоні бойовиків. Анна — вимушена переселенка, вона родом з окупованого Луганська.
Розмову з Анною Мокроусовою можна прочитати за посиланням.
Створення цієї програми частково або повністю фінансується в рамках Фонду Прав Людини Посольства Королівства Нідерландів. Зміст та думки викладені в цьому випуску програми є відповідальністю авторів та не обов’язково відповідають позиції Посольства.
Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:
якщо у вас Android
якщо у вас iOS