![Що відбувається з українськими церквами в окупованому Криму](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2F452254477_122184173012069818_422189955322970558_n.jpg&w=1366&q=75)
Чи готова Україна до утилізації медичних відходів, яких побільшає під час епідемії?
Голова Державної екологічної інспекції Єгор Фірсов розповів, як станом на зараз в Україні утилізовують медичні відходи.
![Чи готова Україна до утилізації медичних відходів, яких побільшає під час епідемії?](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2020%2F04%2F1583406834-5733.jpeg&w=1366&q=75)
На зв’язку — голова Державної екологічної інспекції Єгор Фірсов, а також екологиня, представниця організації Kyiv Smart City Вікторія Норенко.
Єгор Фірсов: Завдання державної екологічної інспекції полягає в тому, щоб системно робити перевірку, як утилізуються, наприклад, медичні відходи. Тонни медичних відходів мають правильно збиратись, перевозитись на підприємства, які утилізують. Наше завдання, щоб ці відходи не викидалися в ліси, парки, на сміттєзвалища, як це було до цього.
Якщо вони лежатимуть просто неба, то піде дощ, вони після дощу проникнуть у воду і помандрують далі. Це стосується усіх видів небезпечних відходів. Їх мають утилізовувати на спеціальних підприємствах, які мають ліцензію. Таких підприємств у нас є кілька десятків, але ліцензій видано на декілька сотень.
Повну розмову слухайте в аудіофайлі