![Ірина Фурман: «Європейці програють українцям за якістю і швидкістю сервісу»](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2F1200kh750-17.png&w=1366&q=75)
Електронне голосування — найкраще убезпечення від фальсифікацій, — Лобойко
На тлі вчорашнього інтернет-голосування за кандидатів до Ради громадського контролю при НАБУ говоримо заголом про перспективи та переваги такого виду голосування, як електронне
![Електронне голосування — найкраще убезпечення від фальсифікацій, — Лобойко](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2017%2F06%2Funnamed_1_4_16.jpg&w=1366&q=75)
Вчора о 21:00 завершилося інтернет-голосування за кандидатів до Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України. У голосуванні взяв участь 17 181 громадянин України — найбільша кількість виборців з-поміж інтернет-голосувань, під час яких обиралися кандидати до громадських рад різних державних органів України.
Позитивний сигнал, що кожного разу кількість українців, які починають долучатися до такої форми демократії, зростає — говорить гість студії Сергій Лобойко, експерт групи «Електронна Демократія» в РПР:
“Коли люди, використовуючи інформаційні технології, як найбільш звичні і ті, що під руками (електронна пошта та мобільний телефон) таким чином долучаються до виявлення громадянської позиції, небайдужості і впивають на дуже важливі питання.
Хоча Рада громадського контролю — інститут, який моніторить і не приймає остаточні рішення, але важливість питань, які ці люди будуть моніторити, думки і позиції, які вони будуть озвучувати, суспільно дуже важливі, бо питання номер один порядку денного країни — як нарешті побороти корупцію».
Повну версію розмови слухайте в доданому аудіофайлі.