![Три дні не їв після першого обстрілу — Олег Симороз](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2FD-D-D-D-N-D-D-.png&w=1366&q=75)
«Громадська хвиля» 9 лютого. Частина друга
Гості студії: актвіст електромобільного руху Олександр Кравцов, Голова ГО “Блок патріотичних сил” Володимир Колодзінський, голоа благодійного фонду для онкохворим дітям “Краб” Лариса Лавренюк
Друга година Громадської хвилі. Говоримо про електромобілі в Україні, погляди ветеранів АТО, фотовиставку про онкохворих діток з невиліковними діагнозами. Гості студії: актвіст електромобільного руху Олександр Кравцов, Голова ГО “Блок патріотичних сил” Володимир Колодзінський, голоа благодійного фонду для онкохворим дітям “Краб” Лариса Лавренюк. При мікрофоні працюють журналістки Громадського радіо Тетяна Трощинська і Анастасія Багаліка.