![Тисячі дітей зростають в інтернатах, маючи живих біологічних батьків — Литвиненко](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fpexels-pixabay-48794-scaled.jpg&w=1366&q=75)
«Громадська хвиля». Ефір за 10 березня. Частина перша
Говоримо про стан здоров’я та хід захисту Надії Савченко, а також про хід перемир’я та режим тиші
Перша година «Громадської хвилі». У студії працюють Анастасія Багаліка та Ірина Славінська. В ефірі говоримо про стан здоров’я та хід захисту Надії Савченко – коментує її адвокат Марк Фейгін. Також говоримо про хід перемир’я та режим тиші – коментує журналіст Петро Шуклінов. Слухайте «Громадську хвилю» наживо щодня з 21:00 по 23:00 онлайн на нашому сайті, на хвилях УР 1, на 105 FM в Києві та на FM частотах по всій Україні.