![Що відбувається з українськими церквами в окупованому Криму](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2F452254477_122184173012069818_422189955322970558_n.jpg&w=1366&q=75)
Громадська хвиля: ефір за 12 липня. Година друга
В студії «Громадської хвилі» говоримо з виконавцем головної ролі в опері Влада Троїцького «Коріолан» — актором і режисером Антоном Литвиновим. Далі про взаємодію між державним і приватним сектором у галузі культури говоримо з Вікторією Наріжною — письменницею, перекладачкою, колумністкою, співзасновницею проекту «Чорна Ящірка» (Дніпропетровськ). Наприкінці години слухаємо свіжий епізод проекту «Ми різні. Ми разом» — інтерв’ю з Денисом Казанським. У студії працюють Лариса Денисенко та Ірина Славінська. Слухайте…
![Громадська хвиля: ефір за 12 липня. Година друга](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2016%2F07%2Fdsc0442910_5_0_0_0_0_0_0_0_0_0_0_0_0_0_0_0.jpg&w=1366&q=75)
В студії «Громадської хвилі» говоримо з виконавцем головної ролі в опері Влада Троїцького «Коріолан» — актором і режисером Антоном Литвиновим. Далі про взаємодію між державним і приватним сектором у галузі культури говоримо з Вікторією Наріжною — письменницею, перекладачкою, колумністкою, співзасновницею проекту «Чорна Ящірка» (Дніпропетровськ). Наприкінці години слухаємо свіжий епізод проекту «Ми різні. Ми разом» — інтерв’ю з Денисом Казанським. У студії працюють Лариса Денисенко та Ірина Славінська. Слухайте «Громадську хвилю» наживо щодня на нашому сайті, на хвилях УР-1, на 105 FM у Києві та на FM частотах по всій Україні.