![Ірина Фурман: «Європейці програють українцям за якістю і швидкістю сервісу»](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2F1200kh750-17.png&w=1366&q=75)
«Громадська хвиля»: ефір за 13 квітня. Частина перша
Говоримо з Миколою Рябчуком – обговорюємо еволюцію концепту “двох Україн”
Гості1
Перша година «Громадської хвилі». У студії працюють Анастасія Багаліка та Ірина Славінська. В ефірі говоримо з Миколою Рябчуком – обговорюємо еволюцію концепту “двох Україн”. Слухайте «Громадську хвилю» наживо щодня на нашому сайті, на хвилях УР-1, на 105 FM у Києві та на FM частотах по всій Україні.