![Що відбувається з українськими церквами в окупованому Криму](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2F452254477_122184173012069818_422189955322970558_n.jpg&w=1366&q=75)
«Громадська хвиля» ефір за 14 лютого. Частина друга
У студії гості — Євгенія Пірог, письменниця, авторка й кураторка дитячих проектів, яка розповідає про свій проект «Добро-Дій». Олена Правило, організатор Конгресу активістів культури
Гості1
Друга година «Громадської хвилі». Ведуть програму Василь Шандро та Тетяна Трощинська. У студії гості — Євгенія Пірог, письменниця, авторка й кураторка дитячих проектів, яка розповідає про свій проект «Добро-Дій». Олена Правило, організатор Конгресу активістів культури, розповідає про міжнародний досвід реформи культурної сфери.Слухайте «Громадську хвилю» наживо щодня з 21:00 по 23:00 онлайн на нашому сайті, на хвилях УР 1, на 105 FM в Києві та на FM частотах по всій Україні.