![Чому поразка Росії — в інтересах США?](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2FTSey-tyzhden-19.07.png&w=1366&q=75)
«Громадська хвиля». Ефір за 16 березня. Частина перша
Перша година «Громадської хвилі». Говоримо про річницю кримського псевдореферендуму, а також про громадянську активність вихідців з Донбасу
Перша година «Громадської хвилі». Говоримо про річницю кримського псевдореферендуму, а також про громадянську активність вихідців з Донбасу. Гості студії: журналістка тижневика “Новое время” Ольга Духніч, громадський активіст, співорганізатор ГО “Донецьк – це Україна” Владлен Небрат. При мікрофоні журналісти Громадського радіо Василь Шандро і Анастасія Багаліка.