![Як штрафуватимуть тих, хто вчасно не оновив свої військово-облікові дані?](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2FZapysaty-1.jpg&w=1366&q=75)
«Громадська хвиля» ефір за 19 серпня. Частина перша
Говоримо про вигоди запровадження в Україні електронного урядування з естонкою Янікою Меріло та користь від виконання Угоди про Асоціацію з ЄС із співавтором тексту Угоди Тарасом Качкою
«Електронне урядування» для людей — це коли всі довідки від чиновників людина може отримати без жодної черги. Або просто у свій комп’ютер електронною поштою у листі з держустанови, або попередньо записатися електронною поштою на певний час і у чітко назначену годину отримати офіційний документ», — розповідає Яніка Меріло, фахівчиня з електронного урядування з Естонії. В самій Естонії уряд навчив всіх своїх громадян користуватися комп’ютером і послугами електронного врядування.
Наступна тема — євроінтеграція на практиці. Гості студії — Любов Акуленко, координатора ініціативи «Сильніші разом», і один із авторів тексту Угоди з ЄС Тарас Качка — говорять про практичні зміни, що відбуваються або мають відбутися завдяки Угоді. Зокрема, за європейськими вимогами, у полях і садах, де збирають врожаї для подальшого продажу продукції в ЄС, мають бути встановлені туалети з рукомийниками.