![Тисячі дітей зростають в інтернатах, маючи живих біологічних батьків — Литвиненко](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fpexels-pixabay-48794-scaled.jpg&w=1366&q=75)
«Громадська хвиля» ефір за 19 вересня. Частина друга
Сергій Кейн і Юліана Сліпченко розповідають про амбітні плани донести високе мистецтво до масового споживача за допомогою нової програми на «Громадське. Культура»
![«Громадська хвиля» ефір за 19 вересня. Частина друга](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2016%2F05%2Fdsc0442910_5.jpg&w=1366&q=75)
На Громадському телебаченні цього тижня презентували відкриття нової редакції «Громадське. Культура». Ідеологи проекту – в минулому музичні журналісти Сергій Кейн і Юліана Сліпченко – обіцяють своїй аудиторії ковток свіжого арт-повітря. Якісна українська і світова музика, ігрове і документальне кіно, література — все це помножене на цілком споживацький підхід: через масову культуру доносити артхауз для ширшої аудиторії. «Ми не конкуренти іншим культурним проектам, а, радше, відкрита платформа для обміну якісним контеном, — запевняє Юліана Сліпченко.
Далі в в ефірі «Зустрічі» — програма Ірини Славніської про українсько-єврейські взаємини, спільну історію, взаємопроникнення, обмін культур та переклад — у широкому сенсі цього слова.