![Що відбувається з українськими церквами в окупованому Криму](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2F452254477_122184173012069818_422189955322970558_n.jpg&w=1366&q=75)
«Громадська хвиля». Ефір за 22 травня. Частина друга
Про пополяризацію науки та участь громадян Черкас у розподілені міського бюджету поговоримо у другій частині програми
Про популяризацію науки, ліки від раку і про те, чому науковці є природними опонентами корумпованій владі, говорить професор Інституту фізіології ім. О О.Богомольця Віктор Досенко.
На завершення програми від В’ячеслава Левченка, представника громадськості в координаційній раді Черкаської міськради, дізнаємося, на що витратили 5 мільйонів черкащани в рамках громадського бюджету.
За підтримки
Проект реалізується у рамках Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії, співфінансованої з програми польської співпраці на користь розвитку Міністерства закордонних справ Польщі та канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD). |
Проект реалізується у партнерстві з Фондом «Освіта для демократії». |