![Погано — «забивати людиною» цвяхи — Євген Спірін про армію](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2F1200x750-copy-150x-20-3.jpg&w=1366&q=75)
«Громадська хвиля»: ефір за 23 червня. Частина друга
Друга година Громадської хвилі. Слухаємо перше радіоінтерв’ю професора Тімоті Снайдера в Україні, яке взяла наша колега Ірина Славінська. У проекті «Ми різні. Ми разом», присвяченому проблемам переселенців, говоримо про дві історії наших гостей: Ерфана Кудусова з Ялти та Володимира Хлепітька з Макіївки. При мікрофоні працюють Галина Бабій та Трощинська. Слухайте «Громадську хвилю» наживо щодня на…