![Що відбувається з українськими церквами в окупованому Криму](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2F452254477_122184173012069818_422189955322970558_n.jpg&w=1366&q=75)
«Громадська хвиля». Ефір за 24 березня. Частина друга
Говоримо про працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. Слухаємо офіційну статистику
Друга година «Громадської хвилі». У студії працюють Анастасія Багаліка та Ірина Славінська. В ефірі говоримо про працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. Слухаємо офіційну статистику, досвіди переселенок Тетяни Ткаченко (підприємець) і Наталі Чуйко (юристка), фахову оцінку Марини Лебідь (“Центр зайнятості вільних людей”) та Олександри Целіщевої (Програма розвитку ООН в Україні, фахівчиня з питань працевлаштування переміщених осіб). Також говоримо з художником Антоном Мирзіним. Слухайте «Громадську хвилю» наживо щодня на нашому сайті, на хвилях УР-1, на 105 FM у Києві та на FM частотах по всій Україні.