![«Граньоний стакан нікто не воровал»: чому українці досі ностальгують за СРСР](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2F03-57f25be199fac-8_lyubopytnyh_faktov_o_sovetskom_granenom_stakane.jpg&w=1366&q=75)
«Громадська хвиля»: ефір за 24 травня. Частина друга
Говоримо про пенсійну систему в Україні, а також про 8 запитань до уряду, які збирається ставити рух “Вір в Україну”
Гості1
Друга година “Громадської хвилі”. Говоримо про пенсійну систему в Україні, а також про 8 запитань до уряду, які збирається ставити рух “Вір в Україну”. Гості ефіру: Голова департаменту з управління корпоративним недержавним пенсійним фондом НБУ Олег Курінний, активісти руху “Вір в Україну” Денис Соловйов і Олена Олійник. При мікрофоні журналісти Громадського радіо Андрій Куликов і Анастасія Багаліка.