![Зараз це нова людська сила на новій техніці — Андрющенко про переміщення російських сил у Маріпуолі](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Filyustratyvne-foto_large-1.jpg&w=1366&q=75)
«Громадська хвиля» ефір за 26 лютого. Частина друга
Говоримо про нову ГО “Дія”, як говорити з дітьми про мистецтво, фільм “Вдивляючись у темряву”
Друга година Громадської хвилі. Говоримо про нову ГО “Дія”, як говорити з дітьми про мистецтво, фільм “Вдивляючись у темряву”. Гості студії: громадській активіст Ігор Громов, перекладачка Софія Рябчук, режисер фільму “Вдивляючись в темряву” Сергій Волков і оператор Максим Руденко. При мікрофоні журналісти Громадської хвилі Андрій Куликов і Анастасія Багаліка.