![Погано — «забивати людиною» цвяхи — Євген Спірін про армію](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2F1200x750-copy-150x-20-3.jpg&w=1366&q=75)
«Громадська хвиля» ефір за 29 квітня. Частина друга
Про безкоштовні курси української мови також обговорюємо відкритий лист науковців проти закону про декомунізацію
Друга година «Громадської хвилі». В студії працюють Лариса Денисенко та Ірина Славінська. В ефірі говоримо про безкоштовні курси української мови – коментує викладачка Мирослава Косар. Також говоримо з Оксаною Форостиною, виконавчою редакторкою часопису “Критика” – обговорюємо відкритий лист науковців проти закону про декомунізацію та книжкові новинки видавництва “Критика”. Слухайте «Громадську хвилю» наживо щодня на нашому сайті, на хвилях УР 1, на 105 FM в Києві та на FM частотах по всій Україні.