![Що відбувається з українськими церквами в окупованому Криму](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2F452254477_122184173012069818_422189955322970558_n.jpg&w=1366&q=75)
«Громадська хвиля» ефір за 3 жовтня. Частина перша
Благодійний проект “Леви своїх не лишають”. Фестиваль документального театру “Документ”. Гості ефіру – Петро Шуклінов, Олена Гончарук, Андрій Май
Перша година «Громадської хвилі». Бої за Донецький аеропорт. Благодійний проект “Леви своїх не лишають”. Фестиваль документального театру “Документ”. Гості ефіру – Петро Шуклінов, Олена Гончарук, Андрій Май. В студії працюють Анастасія Багаліка та Ірина Славінська. Слухайте «Громадську хвилю» наживо щодня з 21:00 по 23:00 онлайн на нашому сайті, на хвилях УР 1, на 105 FM в Києві та на FM частотах по всій Україні.