![«Граньоний стакан нікто не воровал»: чому українці досі ностальгують за СРСР](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2F03-57f25be199fac-8_lyubopytnyh_faktov_o_sovetskom_granenom_stakane.jpg&w=1366&q=75)
Громадська хвиля: ефір за 30 травня. Частина друга
Тетяна Логуш, співзасновниця Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова і Катерина Міщенко та Назар Божинський, куратори проекту «Життя мамаївської кобзи»
В студії «Громадської хвилі» — Тетяна Логуш, співзасновниця Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова і Катерина Міщенко та Назар Божинський, куратори проекту «Життя мамаївської кобзи». Також в ефірі слухаємо свіжий запис проекту «Зустрічі». У студії працюють Тетяна Трощинська і Василь Шандро. Слухайте «Громадську хвилю» наживо щодня на нашому сайті, на хвилях УР-1, на 105 FM у Києві та на FM частотах по всій Україні. Слухайте «Громадську хвилю» наживо щодня на нашому сайті, на хвилях УР-1, на 105 FM у Києві та на FM частотах по всій Україні.