![Погано — «забивати людиною» цвяхи — Євген Спірін про армію](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2F1200x750-copy-150x-20-3.jpg&w=1366&q=75)
«Громадська хвиля». Ефір за 5 квітня. Частина перша
Говоримо про навчально-культурний проект “Відкривай Україну” та про роботу “Фінансового Майдану”
Перша година «Громадської хвилі». У студії працюють Ірина Славінська та Андрій Куликов. В ефірі говоримо про навчально-культурний проект “Відкривай Україну” та про роботу “Фінансового Майдану”. Слухайте «Громадську хвилю» наживо щодня на нашому сайті, на хвилях УР-1, на 105 FM у Києві та на FM частотах по всій Україні.