![«Довіра до телебачення впала вдвічі» — аналітикиня ОПОРИ про зміну медіаспоживання українців](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fpexels-image-hunter-281453274-21792101-scaled.jpg&w=1366&q=75)
«Громадська хвиля» ефір за 6 листопада. Частина перша
Олександр Мирний: «Ми маємо проаналізувати, чому суспільство не наші пропозиції було готове сприйняти». Валерій Пацкан: «Ті, хто приніс в країну війну, не повинні мати права балотуватися»
Олександр Мирний, народний депутат України від фракції «Свободи»: «Ми маємо проаналізувати, чому суспільство не наші пропозиції було готове сприйняти. Ми маємо провести ревізію наших лав – святих не буває».
Валерій Пацкан, народний депутат України від фракції «Удар»: «Ця кампанія була надто короткою і виключно медійною. Ті, хто в останній тиждень «зазомбував» людей, ті і отримали на виборах результат. Але ті, хто приніс в країну війну, не повинні мати права балотуватися».
У студії Андрій Куликов та Тетяна Трощинська. Слухайте «Громадську хвилю» наживо щодня з 21:00 по 23:00 онлайн на нашому сайті, на хвилях УР 1, на 105 FM в Києві та на FM частотах по всій Україні.