![Три дні не їв після першого обстрілу — Олег Симороз](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2FD-D-D-D-N-D-D-.png&w=1366&q=75)
«Громадська хвиля» ефір за 7 жовтня. Частина перша
Перша година «Громадської хвилі». Російсько-українські взаємини. Путін як “збочений батько”. Вибори до Верховної Ради. Гості ефіру – Єлєна Фанайлова та Вікторія Сюмар (“Народний фронт”)
Перша година «Громадської хвилі». Російсько-українські взаємини. Путін як “збочений батько”. Вибори до Верховної Ради. Гості ефіру – Єлєна Фанайлова та Вікторія Сюмар (“Народний фронт”). В студії працюють Ірина Славінська та Андрій Куликов. Слухайте «Громадську хвилю» наживо щодня з 21:00 по 23:00 онлайн на нашому сайті, на хвилях УР 1, на 105 FM в Києві та на FM частотах по всій Україні.