![Що відбувається з українськими церквами в окупованому Криму](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2F452254477_122184173012069818_422189955322970558_n.jpg&w=1366&q=75)
«Громадська хвиля» за 15 жовтня. Частина перша
Говоримо про плюси, які принесе Україні непостійне членство в Раді Безпеки ООН, та про втілення Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства
Голова підкомітету з питань євроатлантичного співробітництва та євроінтеграції Верховної Ради Світлана Заліщук про те, що Україна йде в Раду Безпеки ООН вирішувати не лише власні проблеми, але і глобальні проблеми світу. Ключовими для вирішення проблемами вона називає територіальну цілісність, суверенітет і цінність людського життя.
Керівник департаменту з питань взаємодії з громадянським суспільством Адміністрації Президента Олександр Ярема розповідає про обговорення Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства та про те, що спільного у прагненнях активістів з різних куточків України.