facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

«Громадська хвиля» за 17 квітня. Частина друга

Розмовляємо з активістом Олексієм Батченком про «ртутний Чорнобиль» у столиці. Андрій Іздрик, звукорежисер «Громадського радіо» представляє проект «Внутрішня музика»

Слухати на подкаст-платформах
Як слухати Громадське радіо
1x
Прослухати
--:--
--:--

Олексій Батченко — еколог-активіст розповідає про калюжі ртуті, які він побачив на території колишнього київського заводу «Радикал». Відтоді минуло сім років, проблема не вирішена. На жаль, громадська увага до цієї теми спадає. Проте наслідки ртутного впливу на природу очевидні.

На разі територія заводу розпродається. І на цьому місці можуть опинитися склади з дитячим харчуванням або з канцелярськими товарами.

В другій частині слухаємо «Внутрішню музику» — авторський проект головного звукорежисера «Громадського радіо» Андрія Іздрика.

Поділитися

Може бути цікаво

Чат-бот для повернення молоді з окупації та РФ: як ним скористатися

Чат-бот для повернення молоді з окупації та РФ: як ним скористатися

За зачиненими дверима окупації: чому ми все менше говоримо про мільйони українців у пастці ворога?

За зачиненими дверима окупації: чому ми все менше говоримо про мільйони українців у пастці ворога?