![Погано — «забивати людиною» цвяхи — Євген Спірін про армію](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2F1200x750-copy-150x-20-3.jpg&w=1366&q=75)
«Громадська хвиля» за 21 жовтня. Частина перша
Говоримо за існування цензури на висвітлення подій в зоні АТО, а також про якість повітря, яким ми дихаємо
Журналіст Олексій Бобровніков розповідає про те, що не варто показувати обличчя солдат, які розповідають правду, на камеру. Він також доводить, що боротьбу з контрабандою на лінії розмежування згортають.
Заступник міністра екології та природних ресурсів України з питань європейської інтеграції Ганна Вронська та активістка Марта Руда розповідають про імплементацію актів Європейського Союзу в сфері охорони довкілля, а також хто є найбільшим забруднювачем повітря в Україні.