![Що відбувається з українськими церквами в окупованому Криму](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2F452254477_122184173012069818_422189955322970558_n.jpg&w=1366&q=75)
«Громадська хвиля» за 26 липня. Перша частина
Говоримо про вибори на 205 окрузі. Також аналізуємо АТО в Туреччині та війну проти Ісламської держави
Про хід виборів на 205 окрузі говорить аналітик Ігор Когут. Про порушення на 205 окрузі телефоном говорить аналітик громадянського руху «Опора» Олександр Неберикут. З Чернігова в прямий ефір включається журналістка «Громадського радіо» Анастасія Багаліка. Далі в програмі Богдан Яременко («Майдан закордонних справ») коментує події в Туреччині та оголошення війни проти Ісламської держави.