![Тисячі дітей зростають в інтернатах, маючи живих біологічних батьків — Литвиненко](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fpexels-pixabay-48794-scaled.jpg&w=1366&q=75)
«Громадська хвиля» за 4 квітня. Частина друга
У спільноти людей з вадами зору є мрія про друкарню шрифтом Брайля. Слухаємо свіжий епізод подкасту «Територія» з Юрієм Третяком
Які друковані матеріали, окрім книжок, потрібні людям з вадами зору? Розповідає президентка громадської організації «Генерація успішної дії» Юлія Сачук.
«Уже допомогли зібрати майже всю суму на принтер в Луцьку, та студія розрахована на повсякденні потреби. У Києві плануємо купити Braille Box — набагато потужніший пристрій. Підтримки тут ще немає», — говорить активістка.
За її словами, один підручник може відповідати 5-6 книгам, надрукованим шрифтом Брайля. Вартість однієї — від 300 грн.
На завершення програми слухаємо авторський подкаст Ірини Соломко «Територія» про владу та права місцевих громад. Заступник керівника проекту Європейського союзу «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» Юрій Третяк говорить про Державний фонд регіонального розвитку.